1 » 2 » 3 » Audio Physic Avanti V cherry 3-letnie4

Producenci

Kontakt

  • Audio Styl s.c.
    NIP: 646-23-69-932
  • E-mail:sklep@audiostyl.pl
  • Telefon32 258-95-76
    32 781-00-36
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 11.00 - 18.00 soboty 10.00 - 14.00
Audio Physic Avanti V cherry 3-letnieAudio Physic Avanti V cherry 3-letnieAudio Physic Avanti V cherry 3-letnieAudio Physic Avanti V cherry 3-letnie
Audio Physic Avanti V cherry 3-letnieAudio Physic Avanti V cherry 3-letnieAudio Physic Avanti V cherry 3-letnieAudio Physic Avanti V cherry 3-letnie

Audio Physic Avanti V cherry 3-letnie

Dostępność: SPRZEDANE

Stan produktu: Używany

Cena: 17 500,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  • Opis produktu

Audio Physic Avanti V - trójdrożne, wolnostojące zespoły głośnikowe, kolor cherry. Produkty używane, zakupione przez klienta 3-lata temu, pochodzą z rozliczenia od naszego stałego klienta. Oryginalne opakowania, akcesoria, maskownice. Stan techniczny bardzo dobry, wizualnie na obudowie zauważalne są tylko delikatne otarcia forniru.

 

Początek Avanti to rok 1989, kiedy to zaprezentowano ten rewolucyjny model. Po raz pierwszy zaproponowano kolumnę o wymiarach akceptowalnych dla większości pokoi i dźwięku bez żadnych kompromisów pod względem jakości.

Nowe Avanti to kolumna inna, absolutnie lepsza, stworzona dla odbiorców ceniących JAKOŚĆ i MUZYKĘ. Obudowa to arcydzieło sztuki stolarskiej. Charakteryzuje się ogromną sztywnością i prawie zupełnym brakiem wrażliwości na rezonanse. Wnętrze posiada szereg wzmocnień w różnych płaszczyznach. Kolumna stoi na podstawkach stabilizujących i pochylona jest pod kątem 7 stopni co poprawia zgodność fazową.

Głośniki niskotonowe umieszczono na bocznej ścianie kolumny, co umożliwiło zminimalizowanie szerokości ścianki przedniej. Pracują one w opatentowanej przez Audio Physic technologii push-push

Tweetery ze zwykłą z membraną, popularne w tanich kolumnach stojących na półkach w supermarketach wyszły z mody już dawno temu. Aby zredukować masę drgającego głośnika użyto nowych, lekkich i miękkich materiałów, które wymagały zastosowania nowej geometrii, pozwalającej na zachowanie sztywności i stabilności. Taki kształt miała kopułka. Wraz z pojawieniem się nowych, sztywnych i lekkich materiałów przyszłość tweeterów o kształcie kopułki stoi pod znakiem zapytania. Niektóre kopułki już na wczesnym etapie ulegają uszkodzeniu, bo ich ruch na obrzeżach różni się od tego, który ma miejsce bliżej środka. W rezultacie kopułka zaczyna „dzwonić”, gdy dodaje swoje własne podkolorowania do sygnału. Zamiast słuchać muzyki, słuchamy dźwięku wytwarzanego przez dzwoniący tweeter. Lekkie, sztywne membrany nie muszą zmagać się z kompromisami kopułek. Dlatego też w ciągu ostatnich kilku lat prawie całkowicie zrezygnowano z kopułek w głośnikach średniotonowych. Audio Physic zrobił kolejny logiczny krok na drodze zgłębiania tematu membran tweeterów.

Tweeter hiper-holograficzny ma niezwykle lekką i sztywną aluminiową membranę, pokrytą materiałem ceramicznym. Membrana ma na krawędzi swoje zawieszenie. Nic nie przeszkadza dźwiękowi w przenoszeniu się ze wzmocnionej włóknem szklanym cewki do membrany. Tweeter jest napędzany przez system magnetyczny złożony z czterech magnesów neodymowych, które zapewniają efektywność i wybitną jakość dźwięku.


Dane techniczne:
 
Impedancja: 4 Ohm
Skuteczność: 89 dB
Rekomendowana moc wzm.: 40 - 250W
Pasmo przenoszenia: 28 Hz - 40 kHz
Obudowa: bas-refleks
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1110 x 240 x 420 mm
Pozostałe produkty z kategorii
Revel Ultima Gem2

Revel Ultima Gem2

18 900,00 zł
Dynaudio Emit M20

Dynaudio Emit M20

2 990,00 zł
Harbeth P3ESR

Harbeth P3ESR

6 960,00 zł