​​​​
Strona główna » sklep BOSE » Bose Soundbar 900 biały
sala główna Audio Styl
duża sala odsłuchowa
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
pomieszczenie kinowe
Duża sala odsłuchowa
Bose Soundbar 900 białyBose Soundbar 900 białyBose Soundbar 900 białyBose Soundbar 900 białyBose Soundbar 900 białyBose Soundbar 900 białyBose Soundbar 900 biały
Bose Soundbar 900 biały
Bose Soundbar 900 biały
Bose Soundbar 900 biały
Bose Soundbar 900 biały
Bose Soundbar 900 biały
Bose Soundbar 900 biały
Bose Soundbar 900 biały
Darmowa dostawa

Bose Soundbar 900 biały

Bose

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 1-2 dni

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Dostępne kolory:
 • czarny
 • biały

Cena: 4 699,00 zł

Raty

Chwilowo niedostępny

 • Opis produktu
 • marka Bose

 

Bose Soundbar 900 z najbardziej zapierającym dech w piersiach dźwiękiem.

Dla wszystkich treści.

 

Aby soundbar zapewniał kinowe wrażenia dźwiękowe, musi robić coś więcej niż tylko kierować dźwięk w różnych kierunkach. Bose Smart Soundbar 900 z Dolby Atmos® potrafi znacznie więcej, zapewniając realistyczną reprodukcję dźwięku, której nie może dorównać żaden inny soundbar. Ekskluzywne technologie firmy Bose zapewniają zapierające dech w piersiach wrażenia dźwiękowe, które pozwalają w pełni zanurzyć się we wszystkich materiałach rozrywkowych. Instrumenty, dialogi i efekty wydają się dochodzić ze wszystkich kierunków. Z lewej. Od prawej. Nawet z góry.
 

Mnóstwo technologii w atrakcyjnym opakowaniu.


Oprócz eleganckiego wzornictwa, ten wysokiej jakości soundbar z Dolby Atmos® imponuje przede wszystkim technologią, która znajduje się wewnątrz: obudowa zawiera precyzyjnie rozmieszczoną tablicę siedmiu głośników, w tym dwa nowe przetworniki dźwięku – do odtwarzania dźwięku, który jest inny możliwe tylko od głośników sufitowych. W połączeniu z technologią PhaseGuide specjalnie opracowaną przez firmę Bose, dźwięk rozchodzi się wielokierunkowo do różnych obszarów pomieszczenia. Stwarza to wrażenie, że dochodzi nie tylko z głośnika, ale ze wszystkich kierunków.
 

Dźwięk prawie jak w kinie. W Twoim domu.


Czym dokładnie jest Dolby Atmos® ? Za tą nazwą kryje się technologia, która umożliwia artystom i twórcom treści zapewnienie każdemu głosowi, każdemu instrumencie i każdemu dźwiękowi przestrzeni, której potrzebują. Rezultatem jest wyjątkowy dźwięk przestrzenny z realistycznymi efektami z góry, dzięki czemu możesz cieszyć się rozrywką w pierwszorzędnej kinowej atmosferze – w swoim salonie.
A gdy treść nie jest zakodowana w Dolby Atmos, na przykład stereo lub 5.1, technologia Bose TrueSpace™ przejmuje wrażenia w pionie i remiksuje sygnały, aby stworzyć wysoki poziom i zapewnić ten sam oszałamiający dźwięk bez potrzeby stosowania głośników sufitowych.
Mówisz, co chcesz zobaczyć.
 

Ekskluzywna technologia Bose Voice4Video™


rozszerza możliwości sterowania głosowego Alexa w sposób, w jaki nie może się równać z żadnym innym soundbarem. Dzięki tej technologii możesz nie tylko włączać i obsługiwać Smart Soundbar 900, ale także telewizor i odbiornik telewizji kablowej lub satelitarnej w bardzo prosty sposób za pomocą sterowania głosowego. Wystarczy proste polecenie dla Alexy, aby przełączyć się na ulubiony kanał, nawet jeśli telewizor jest ustawiony na inne wejście.
 

Więcej muzyki. W większej liczbie pokoi.


Dzięki kompatybilności z WLAN, Bluetooth®, wbudowanym Chromecastem, Apple AirPlay 2 i Spotify Connect możesz strumieniowo przesyłać swoją ulubioną muzykę bez kabli. Wszelkie treści, które można odtwarzać na urządzeniach mobilnych, można również usłyszeć na Bose Smart Soundbar 900. A ponieważ inteligentny soundbar można pogrupować z innymi inteligentnymi głośnikami Bose przez Wi-Fi, możesz nawet używać wbudowanego Chromecasta z wieloma produktami Bose, aby zapewnić płynne wrażenia dźwiękowe w całym domu.
 

Rozbuduj swój system kina


Sam Bose Smart Soundbar 900 zachwyca wyjątkowym dźwiękiem najwyższej jakości, ale możesz dowolnie rozbudowywać swoją sieć dźwiękową. Dodaj bezprzewodowy moduł basowy, aby uzyskać mocniejsze basy, bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego, aby uzyskać bardziej przestrzenny dźwięk lub oba te elementy, aby stworzyć kompletny system kina domowego i cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami dźwiękowymi.Skład zestawu:  

 • Bose Smart Soundbar 900
 • Pilot z 2 bateriami AAA już zainstalowanymi
 • Zestaw kalibracyjny ADAPTiQ
 • kabel optyczny
 • kabel HDMI
 • kabel zasilający
 • skrócona instrukcja obsługi
 

Wymiary i waga:

 • 5,81 cm x 104,5 cm x 10,7 cm (wys. x szer. x gł.) (5,75 kg)


Wykonanie:

 • Górna obudowa: obudowa wykonana z wysokiej jakości szkła
 • Przód: metalowa kratka maskująca


Bluetooth:

 • Zasięg Bluetooth: do 9 m
 • Wersja Bluetooth: 4.2


Wejścia:

 • HDMI eARC (Ulepszony kanał zwrotny audio)
 • Wejście optyczne
 • Port Ethernet
 • zasilacz
 • Wejście ADAPTiQ
 • USB (tylko dla usług)
 • Przewodowy moduł basowy (opcjonalnie)
 • Przewodowy nadajnik IR Blaster (opcjonalnie)


Mikrofony:
Zintegrowane mikrofony zapewniające optymalny odbiór głosu
 


Zgodna aplikacja:
Aplikacja Bose Music


Dodatkowe informacje:

 • Obsługiwany format audio: Dolby Atmos®, Dolby Digital, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus
 • Kompatybilność źródła wideo: HDMI
 • Kalibracja dźwięku ADAPTiQ
 • Technologia Voice4Video™
 • Połączenie SimpleSync™
Bose to założona w 1964 roku przez Amara G.Bose, amerykańska firma specjalizująca się w dostarczaniu urządzeń do odtwarzania wysokiej jakości dźwięku klasy hi-fi.

Od wielu lat kino domowe marki Bose to zestawy oparte o wyjątkowo małe głośniki wspomagane przez subwoofer. Można się dziwić jak z takich małych głośników tworzona jest tak dobrej klasy muzyka, niemniej inżynierowie Bose mają w tym wieloletnie doświadczenie i widać, że ich rozwiązania są doceniane przez klientów. W ramach systemów kin domowego funkcjonują linie Acoustimass, Lifestyle a ostatnio też SoundTouch.

Kolejną grupą produktów sygnowanych logiem Bose są słuchawki. W słuchawkach redukujących szum zewnętrzny (ANR) amerykańska firma jest wyraźnym liderem rynku. Wystarczy popatrzeć jakie słuchawki wykorzystują piloci samolotów, dla których redukcja hałasu i jednocześnie rozumienie komunikatów dostarczanych przez słuchawki jest sprawą kluczową. Niedawno Bose zrobiło kolejny milowy krok w tej dziedzinie wypuszczając na rynek słuchawki QC35, które poza technologią redukcji hałasu zapewniają bezprzewodowe działanie dzięki bluetooth.

{__DALSZA_CZESC_UKRYTA}

Od kilku lat Bose rozwija nowoczesne rozwiązania wykorzystujące streaming muzyki. Dzięki technologii SoundTouch można w wygodny i prosty sposób, za pomocą tabletu lub smartfona, zarządzać muzyką odtwarzaną na wielu różnych urządzeniach w wielu pomieszczeniach. Możemy w ten sposób słuchać radia internetowego, serwisów typu Spotify, biblioteki muzycznej zgromadzonej na komputerze, dysku sieciowym czy smartfonie. Jeśli dodamy do tego wysoką jak zwykle jakość głośników Bose to mamy murowany sukces komercyjny tej technologii.

Będąc przy marce Bose nie sposób nie wspomnieć o nagłośnieniu Bose wykorzystywanym w instalacjach samochodowych. Dla wielu klientów jest to pierwsze spotkanie z firmą Bose i doceniając jakość samochodowego systemu audio przekonują się również do innych produktów tej marki.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu