1 » 2 » ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!3

Producenci

Kontakt

  • Audio Styl s.c.
    NIP: 646-23-69-932
  • E-mail:sklep@audiostyl.pl
  • Telefon32 258-95-76
    32 781-00-36
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 11.00 - 18.00 soboty 10.00 - 14.00
ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!
ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!
PolecamyDarmowa dostawa

ClearAudio Concept MM+pokrywa gratis!!!

Dostępność: po potwierdzeniu telefonicznym

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Kurier DPD za pobraniem - 0,00 zł
Kurier przesyłki wielkogabarytowe - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesięcy

Cena: 5 399,00 zł

Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu

ClearAudio Concept - Gramofon roku 2010,2011,2012,2013, 2014, 2015, 2016 i 2017 wg. What HI-FI- W skali światowej.

W promocji do tego gramofonu dodajemy oryginalną pokrywę o wartości 599zł gratis! 

ClearAudio Concept to jeden z najbardziej utytułowanych gramofonów w swojej klasie cenowej. W What Hi-fi dostawał przez ostatnie siedem lat dostawał Tytuł gramofonu roku. Na ten sukces gramofon "zapracował sobie"  dobrze przemyślaną zoptymalizowaną rezonansowo konstrukcją oraz znakomitymi walorami sonicznymi. W urządzeniu tym nic nie pozostawiono przypadkowi. Chassis jest wykonane z ramy aluminiowej, jej wypełnienie to drewno w połączeniu z materiałem syntetycznym(polyoxymethylen). Taka konstrukcja wpływa na rozproszenie rezonansu głównego chassis, co powoduje, że gramofon jest mało wrażliwy na zewnętrzne źródła wibracji(np.: blisko stojące głośniki) oraz sam dobrze rozprasza wibracje generowane przez własny napęd. Silnik jest przymocowany do elementu aluminiowego a z kolei całość jest osadzona w wycięciu w chassis. Napęd jest przekazywany przez gumowy pasek. Następnym niezwykłym elementem tego gramofonu jest ramie, opracowane całkowicie przez ClearAudio. Zbudowane jest z aluminium, przy czym główna rurka ramienia jest wewnętrznie tłumiona. Konstrukcja ramienia bazuje na rozwiązaniu typu"uni-pivot" jednak w odróżnieniu od niego jest ono osadzone nie punktowo na ostrzu ale zamiast ostrza mamy pole magnetyczne generowane przez silny magnes umieszczony w końcówce ramienia, który przyciaga element stalowy znajdujący się w obejmie ramienia. Układ ten jest utrzymywany w stanie równowagi dzięki stalowej lince łączącej ramie z podstawą. Technologia ta nazwana przez ClearAudio "friction free magnetic bearing" jest unikatowa na rynku gramofonów. Pozwala ona całkowicie pozbyć się szumów pochodzących od łożysk zawieszenia ramienia. Znakomicie eliminuje sprzężenie ramienia z chassis i wzajemne przenoszenie wibracji. Gramofon fabrycznie może być wyposażony w dwa rodzaje wkładek specjalnie opracowanych dla niego przez ClearAudio. Dostępne wkładki to Concept MM i Concept MC. Urządzenie jest w pełni gotowe do pracy od razu po wyciągnięciu z kartonu. Jest w pełni fabrycznie skalibrowane. Dzięki tym wszystkim cechom gramofon gra niezwykle stabilnym i spójnym dźwiękiem. Najważniejszą cechą brzmieniową jest znakomita rozdzielczość i rytmika dźwięku. Zwraca uwagę też bardzo dobra kontrola basu.
Urządzenie pochodzi z polskiej dystrybucji i ma 24 miesięczną gwarancje.Dane techniczne:

Szczegóły konstrukcji Optymalizowane rezonansowo chassis-aluminium+drewno+mat. syntetyczny
Dostępne prędkości 33 ⅓, 45 and 78 rpm
Silnik napędowy Silnik asynchroniczny prądu stałego z niskoszumnymi łożyskami
Bearing Polerowana i utwardzana stal w tulei z mosiądzu oparta na teflonowym łożu
Tależ POM,  grubość 30 mm
Równomierność obrotów (zmierzona) ± 0.04 %
Pobór mocy Max.: 1.5 Watt
Średnio  w trakcie pracy: 0.5 Watt
Masa maksymalna Approx. 7.5 kg (incl. motor, tonearm and cartridge)
Dimensions (W/D/H in mm) Approx. 420 x 350 x 140
Zawieszenie ramienia  Uni-pivot magnetyczny