Strona główna » Stereo » Kolumny głośnikowe » Fyne Audio F702 biały lakier
sala główna Audio Styl
duża sala odsłuchowa
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
pomieszczenie kinowe
Duża sala odsłuchowa
Fyne Audio F702 biały lakierFyne Audio F702 biały lakierFyne Audio F702 biały lakierFyne Audio F702 biały lakierFyne Audio F702 biały lakierFyne Audio F702 biały lakierFyne Audio F702 biały lakierFyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Fyne Audio F702 biały lakier
Darmowa dostawa

Fyne Audio F702 biały lakier

Fyne Audio

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 24 999,00 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Raty

Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu

Kolumny podłogowe FYNE AUDIO F702. Podane cena za sztukę, sprzedawane w parach. Dostępny od ręki kolor orzech lakier połysk, kolor czarny lub biały połysk dostępny po potwierdzeniu telefonicznym.


Ręcznie wykonywane obudowy modeli serii 700 mają kształt zaprojektowany specjalnie z myślą zarówno o uchu jak i o oku.

Szkocka firma Fyne Audio wprowadza do swojej oferty ekskluzywne kolumny głośnikowe w serii F700. Przeanalizowano wszystkie technologie i rozwiązania techniczne zastosowane we flagowym modelu Fyne Audio F1, stworzono ich odpowiedniki, a te wykorzystano w najnowszych konstrukcjach, których ceny są znacznie przystępniejsze niż cena pierwowzoru.
 

Ręcznie wykonywane obudowy modeli serii 700 mają kształt zaprojektowany specjalnie z myślą zarówno o uchu jak i o oku. Wygięcie każdej ścianki jest precyzyjnie skalkulowane pod względem minimalizacji powstawania fal stojących, a to pozwala na prześwietlenie każdego szczegółu muzyki. Rozbudowane usztywnienie wewnętrzne wzmacnia neutralność akustyczną obudowy minimalizując jej drgania. Całość wykonana jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej o dużej gęstości, a konstrukcja obudów modeli podłogowych oparta jest na zastosowaniu dwóch objętości i podwójnego systemu bass reflex.
 

W zwrotnicy częstotliwościowej zastosowanej w modelach serii 700 zastosowano wysokiej klasy komponenty: niskostratne cewki indukcyjne, kondensatory ClarityCap, a całość okablowano srebrnymi przewodami firmy Van den Hul®. Każda zwrotnica poddawana jest obróbce kriogenicznej w której głębokie zamrożenie i powolne rozmrożenie łagodzi mikronapięcia powstające w samych komponentach, przewodach i połączeniach lutowniczych. Dzięki temu zmaksymalizowany jest przepływ sygnału co zapewnia większą przejrzystość dźwięku.
 

W kolumnach zastosowano charakterystyczny dla produktów Fyne Audio port BassTrax Tractrix zapewniający perfekcyjne rozprowadzenie dźwięków basowych generowanych przez tylną stronę membrany. Rozpraszanie w kącie 360 stopni pozwala na swobodniejsze ustawienie kolumn w przestrzeni niż ma to miejsce w przypadku urządzeń wykorzystujących tradycyjne tunele bass reflex. W każdym modelu serii F700 wykorzystano przetwornik IsoFlare™, którego budowa oparta jest na tym który stosowany jest modelu flagowym F1. Membrana niskośredniotonowa wykona jest z włóknistej celulozy, a znajdująca się w jej wnętrzu kopułka wysokotonowa uformowana jest z magnezu, ma średnicę 25mm i napędzana jest magnesem neodymowym. Jej pasmo przenoszenia sięga z łatwością 30kHz. Górne zawieszenie wykonane jest w technologii FyneFlute™ co zapewnia liniową pracę przy dynamicznych fragmentach muzyki, które wymagają ekstremalnie dużych wychyleniach membrany. W modelach podłogowych, punktowe źródło dźwięku, system IsoFlare™, wspierany jest dodatkowym głośnikiem niskotonowym.
 

Solidna podstawa wykona jest z dwóch płyt o grubości 8mm odseparowanych dużymi aluminiowymi podkładkami które stanowią podstawę dla kolców regulowanych radełkowanymi nakrętkami.


Specyfikacja:

Moc ciągła 100 W
Skuteczność 92dB (2.83 Volt @ 1m)
Zalecana moc wzmacniacza 30- 200 W
Impedancja 8Ω
Pasmo przenoszenia 30 - 34 000 Hz
Typ zwrotnicy bi-wired; filtr 2 rzędu dolnoprzepustowy; filtr 1 rzędu górnoprzepustowy; obróbka kriogeniczna
Częstotliwość podziału zwrotnicy 250Hz i 1.7kHz
Głośnik średniotonowy 1 x IsoFlare™ - punktowe źródło dźwięku - membrana wykonana z włóknistej celulozy200mm; magnezowa kopułka wysokotonowa napędzana magnesem neodymowym o średnicy 25mm; zawieszenie FyneFlute™
Gł. niskotonowy 1 x niskośredniotonowa membrana wykonana z włóknistej celulozy o średnicy 200mm; zawieszenie FyneFlute™
Rodzaj 2 ½ drożna, dyfusor BassTrax™ Tractrix promieniujący w dół, system z dwoma komorami wewnętrznymi
Wykończenia Piano Gloss Walnut / Pioano Gloss Black / Piano Gloss White
Wymiary (S x W x G) 440 x 1111 x 384 mm
Waga tba
Pozostałe produkty z kategorii
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu