​​​​
Strona główna » Stereo » ISOL-8 PowerLine Ultra 4 way
sala główna Audio Styl
duża sala odsłuchowa
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
pomieszczenie kinowe
Duża sala odsłuchowa
ISOL-8 PowerLine Ultra 4 wayISOL-8 PowerLine Ultra 4 way
ISOL-8 PowerLine Ultra 4 way
ISOL-8 PowerLine Ultra 4 way
Darmowa dostawa

ISOL-8 PowerLine Ultra 4 way

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesięcy

Cena: 3 090,00 zł

Raty

Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu

ISOL - 8 PowerLine Ultra 4Way - listwa zasilająca z układami filtracji optymalizowanymi do systemów audio, wyposażona w 4 gniazda zasilające.

Każdy system potrzebuje dobrego źródła zasilania, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Rodzina kompaktowych jednostek zasilających PowerLine została zaprojektowana by podnieść ogólną wydajność systemu zachowując rozsądną cenę. W połączeniu z całą serią ekranowanych kabli zasilających IsoLink, seria PowerLine oferuje elastyczne, ale i potężne rozwiązanie skierowane do tych, którzy ponad całą resztę przedkładają jakość i wydajność.

Wszystkie wersje charakteryzuje górna, anodyzowana, gruba na 6mm, obrabiana na maszynach CNC aluminiowa płyta. Stanowi to idealną bazę – niemagnetyczną i nierezonującą. Gniazdo wejściowe IEC to PowerCon firmy Neutrik. Każde gniazdo wyjściowe, również wysokiej jakości, jest wyposażone w pokrywkę zapewniającą ochronę na poziomie IP54 przed kurzem, brudem i malutkimi paluszkami. Okablowanie wewnętrzne to starannie selekcjonowana srebrzona miedź w izolacji PTFE. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe, stabilne i niezawodne zasilanie na długie lata.

PowerLine Ultra jest rasowym kondycjonerem chroniącym przed przepięciami i zoptymalizowanym pod kątem audio. Jedno gniazdo zasilania jest filtrowane przez wysokoprądowy jednobiegunowy filtr i przeznaczone zostało do obciążeń typu wzmacniacz, końcówka mocy. Pozostałe gniazda, które wspiera technologia filtrów transmodalnych ISOL-8 służą do zasilania źródeł. Zakłócenia krążące między połączeniami kabli zasilających mogą być transmitowane i wywołane na różne sposoby. Niektóre są łatwiejsze do opanowania, inne przeciwnie. W rezultacie wiele kondycjonerów prądu nie jest całkowicie efektywnych. Filtry transmodalne ISOL-8 efektywnie tłumią wszystkie rodzaje zakłóceń pojawiających się w sieci bez zwierania ich do masy, więc możesz mieć pewność, że Twój system cieszy się najczystszą energią.Ilość gniazd wyjściowych: 4 szt.
Typ gniazd prądowych: European Shuko
Standard gniazda wejściowego: IEC z bezpiecznikiem (kabel zasilający nie jest dołączony do listwy)
Wymiary S x W x G: 400 x 83 x 88 mm (bez podłączonych wtyczek)
540 x 100 x 110 mm (opakowanie)
Waga: 2.3 kg
Wykonanie obudowy: Górny panel z anodyzowanego aluminium, obudowa ze stali malowanej proszkowo
Napięcie zasilania: 220-240V AC
Maksymalne natężenie prądu: 10A max IEC
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu