Strona główna » Stereo » ISOL-8 PowerLine Ultra 6 way
Producenci
Kontakt
ISOL-8 PowerLine Ultra 6 wayISOL-8 PowerLine Ultra 6 wayISOL-8 PowerLine Ultra 6 way
 • ISOL-8 PowerLine Ultra 6 way
 • ISOL-8 PowerLine Ultra 6 way
 • ISOL-8 PowerLine Ultra 6 way
 • Darmowa dostawa

  ISOL-8 PowerLine Ultra 6 way

  Dostępność: Zapytaj o dostępność

  Koszt wysyłki: od 0,00 zł

  Stan produktu: Nowy

  Gwarancja: 24 miesięcy

  Cena: 3 290,00 zł

  Raty

  Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu

  ISOL - 8 PowerLine Ultra 6Way - najnowsza listwa zasilająca Isol-8 z układami filtracji optymalizowanymi do systemów audio, wyposażona w 6 gniazd zasilających.
   

  Każdy system potrzebuje dobrego źródła zasilania, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Rodzina kompaktowych jednostek zasilających PowerLine została zaprojektowana by podnieść ogólną wydajność systemu zachowując rozsądną cenę. W połączeniu z całą serią ekranowanych kabli zasilających IsoLink, seria PowerLine oferuje elastyczne, ale i potężne rozwiązanie skierowane do tych, którzy ponad całą resztę przedkładają jakość i wydajność.

  Wszystkie wersje charakteryzuje górna, anodyzowana, gruba na 6mm, obrabiana na maszynach CNC aluminiowa płyta. Stanowi to idealną bazę – niemagnetyczną i nierezonującą. Gniazdo wejściowe IEC to PowerCon firmy Neutrik. Każde gniazdo wyjściowe, również wysokiej jakości, jest wyposażone w pokrywkę zapewniającą ochronę na poziomie IP54 przed kurzem, brudem i malutkimi paluszkami. Okablowanie wewnętrzne to starannie selekcjonowana srebrzona miedź w izolacji PTFE. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe, stabilne i niezawodne zasilanie na długie lata.

  PowerLine Ultra jest rasowym kondycjonerem chroniącym przed przepięciami i zoptymalizowanym pod kątem audio. Dwa gniazda zasilania o nazwie High Power są filtrowane przez wysokoprądowy jednobiegunowy filtr i przeznaczone do obciążeń typu wzmacniacz, końcówka mocy. Pozostałe cztery gniazda Source, które wspiera technologia filtrów transmodalnych ISOL-8, służą do zasilania źródeł i przedwzmacniaczy. Zakłócenia krążące między połączeniami kabli zasilających mogą być transmitowane i wywołane na różne sposoby. Niektóre są łatwiejsze do opanowania, inne przeciwnie. W rezultacie wiele kondycjonerów prądu nie jest całkowicie efektywnych. Filtry transmodalne ISOL-8 efektywnie tłumią wszystkie rodzaje zakłóceń pojawiających się w sieci bez zwierania ich do masy, więc możesz mieć pewność, że Twój system cieszy się najczystszą energią.


   

  Ilość gniazd wyjściowych:   6 szt.
  Typ gniazd prądowych:   European Shuko
  Standard gniazda wejściowego:   IEC z bezpiecznikiem (kabel zasilający nie jest dołączony do listwy)
  Wymiary S x W x G:   505 x 83 x 88 mm (bez podłączonych wtyczek)
  540 x 100 x 110 mm (opakowanie)
  Waga:   2.9 kg
  Wykonanie obudowy:   Górny panel z anodyzowanego aluminium, obudowa ze stali malowanej proszkowo
  Napięcie zasilania:   220-240V AC
  Maksymalne natężenie prądu:   10A max IEC (gniazda High Power), 6.4A max (gniazda Source)
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu