Strona główna » Stereo » ISOL-8 SubStation Integra
Producenci
Kontakt
ISOL-8 SubStation IntegraISOL-8 SubStation IntegraISOL-8 SubStation IntegraISOL-8 SubStation IntegraISOL-8 SubStation Integra
 • ISOL-8 SubStation Integra
 • ISOL-8 SubStation Integra
 • ISOL-8 SubStation Integra
 • ISOL-8 SubStation Integra
 • ISOL-8 SubStation Integra
 • Darmowa dostawa

  ISOL-8 SubStation Integra

  Dostępność: Zapytaj o dostępność

  Koszt wysyłki: od 0,00 zł

  Stan produktu: Nowy

  Gwarancja: 24 miesięcy

  kolor elektroniki

  Cena: 10 990,00 zł

  Raty

  Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu

  Kondycjoner sieciowy ISOL-8 SubStation Integra.

  SubStation Integra  jest najwyższej klasy, wysokowydajnym kondycjonerem i dystrybutorem zasilania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla kompletnego systemu. Łączy w sobie wszystkie funkcje znajdujące się w uznanym flagowym SubStation LC i HC, w jednej wysokiej jakości obudowie.

  Zatrzaskowe złącze wejściowe Neutrik o wartości 20 amperów pozwala na wykorzystanie całkowitej mocy 16 A przy odpowiednim podłączeniu do sieci. Złącze jest umieszczone centralnie, aby zminimalizować oddziaływanie elektryczne i magnetyczne między dwoma grupami filtrów, które są z kolei indywidualnie chronione przez wysokiej jakości automatyczne wyłączniki magnetyczne.

  SubStation Integra  ma dwa poszczególnych odcinków filtra. Istnieją cztery gniazda o niskim i średnim natężeniu prądu zoptymalizowane pod kątem komponentów źródłowych oraz dwa gniazda o wysokim natężeniu prądu zoptymalizowane pod kątem komponentów wymagających dużej mocy, takich jak wzmacniacze. Wszystkie są obsługiwane przez wysokowydajny obwód ISOL-8 Axis, który blokuje każdy prąd stały obniżający wydajność w sieci. Wszystkie wyjścia są zabezpieczone przed przepięciami i skokami napięcia. Specjalnie uzwojony dławik filtruje również wszelkie zakłócenia występujące w przewodach uziemienia bezpieczeństwa.

  Każdy z czterech gniazd zoptymalizowanych dla komponentów źródłowych ma własny dedykowany filtr Transmodal. Zapobiega to szumowi generowanemu przez każdy element w systemie, który może pogarszać działanie innego elementu. Dzięki zapobiegnięciu krzyżowego przenoszenia szumu między elementami, zmniejsza się zanieczyszczenie zasilania. Zjawisko to jest potencjalnie równie szkodliwe dla jakości dźwięku i obrazu, jak atak hałasu z zewnątrz systemu.
   

  Dwa gniazdka wysokoprądowe są zoptymalizowane pod kątem obciążeń prądożernych, takich jak wzmacniacze mocy. Bardzo niska rezystancja szeregowa topologii Transmodal oznacza, że ​​wysokie prądy szczytowe są przepuszczane bez wysiłku i bez kompresji dynamicznej, a jednocześnie są skutecznie filtrowane.

  SubStation Integra  jest tak zaprojektowana, aby zapewnić żywotność i niezawodny serwis. Pięknie wykonana obudowa ma przedni panel ze stopu aluminium 10 mm i aluminiową pokrywę. 
  Wszystkie gniazda są chronione przed kurzem i brudem do IP54. Wysokiej jakości kondensatory polipropylenowe, dławiki Mundorf OFC i dławiki uzwojone ISOL-8 zapewniają doskonałą wydajność.
  Okablowanie to posrebrzana miedź z izolacją PTFE.

  Z nieco mniejszą pojemnością prądu i dużo niższym kosztem niż jego uznani bracia LC i HC, SubStation Integra zapewnia solidne podstawy do zasilania czystą energią systemów klasy hiend. Kompleksowy zestaw funkcji i potężne, ale dynamicznie przeźroczyste filtry zapewnią, że Twój system za każdym razem będzie w pełni wykorzystywał swój potencjał.


  Specyfikacja techniczna:
   

  Liczba gniazd wyjściowych   6 (4 niskiej/średniej obciążalności  i 2 o wysokiej obciążalności prądowej)
  Rodzaj gniazd wyjściowych:   13A gniazda typu European Schuko
  Gniazdo wejściowe zasilające:   20A Neutrik powerCON (kabel zasilający nie jest dostarczany)
  Wymiary SxWxG:   435 x 131 x 410 mm 
  Waga:   9.9 kg (11,5 kg brutto)
  Obudowa:   Stalowa w czarnym wykończeniu.
  Srebrny lub czarny aluminowy panel frontowy 
  Napięcie zasilania:   230VAC wersja dla 220-240VAC
  Maksymalna wydajność prądowa:  

  6 A przez każde z gniazd niskiej/średniej obciążalności
  6 A przez wszystkie gniazda niskiej/średniej obciążalności

  16 A  przez każde z gniazd wysokiej obciążalności
  16 A przez wszystkie gniazda wysokiej obciążalności

   

  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu