​​​​
Strona główna » Stereo » JBL S3900 cherry wood
sala główna Audio Styl
duża sala odsłuchowa
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
pomieszczenie kinowe
Duża sala odsłuchowa
JBL S3900 cherry woodJBL S3900 cherry woodJBL S3900 cherry woodJBL S3900 cherry woodJBL S3900 cherry wood
JBL S3900 cherry wood
JBL S3900 cherry wood
JBL S3900 cherry wood
JBL S3900 cherry wood
JBL S3900 cherry wood
Darmowa dostawa

JBL S3900 cherry wood

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesięcy

Cena: 24 900,00 zł

Raty

Chwilowo niedostępny

 • Opis produktu

JBL S3900 - kolor cherry wood. Podana cena za sztukę, sprzedawane w parach. JBL S3900 z dwoma 10 calowymi głośnikami niskotonowymi to wspaniałe, uniwersalne głośniki zarówno do audiofilskich systemów stereofonicznych jak również do zaawansowanych zestawów kina domowego. Wykorzystuje profesjonalnej jakości komponenty i design znane z legendarnej kolumny K2 (S9900).
Podobnie jak jego sławny potomek S3900 odtwarza muzykę w pełnej krasie, poczujesz się jakbyś siedział w studio razem z inżynierami i artystami. Dwa 10-calowe głośniki niskotonowe zapewniają głębokie basy schodzące do 34Hz. Przetwornik 1-3/4 calowy średnio-wysokotonowy dostarcza dynamikę i wstrząsający realizm odsłuchu, a 3/4 calowy przetwornik ultra-wysokiej częstotliwości odtwarza dźwięki do 40kHz z niezwykłą wyrazistością.Dane techniczne:

 • 25 - 250 watów sugeruje moc wzmacniacza
 • Skuteczność - 92 dB
 • Impedancja nominalna - 6 Ohm
 • Częstotliwości podziału - 850 Hz, 12 kHz
 • Dwa 10 "(250mm) niskotonowe przetworniki o niskich zniekształceniach i naturalnym brzmieniu
 • 1-3/4 "(50mm) kompresyjny tubowy przetwornik średniowysokotonowy
 • 3/4 "(19mm) ultrawysokotonowy przetwornik
 • Niezwykle gładkie i szerokie pasmo przenoszenia
 • montowanych z tyłu porty dla rozszerzenia przetwarzania basów
 • opatentowany JBL Bi-Radial ® HORN
 • możliwości bi-wiring
 • wymiary WxSxG: 100,1 x 37 x 36,8 cm
 • waga: 39 kg


Podsumowanie testu S3900 w czasopismie Audio. Andrzej Kisiel:
"Konkretne, dynamiczne, wyraziste, dokładnie pozycjonujące. Bas energetyczny, raczej twardy, wibrujący, środek mocny, lecz bez podgrzewania. Doskonałe różnicowanie nagrań i oddanie akustyki studia. Doskonałe kolumny do muzyki wymagającej dynamiki... A jaka muzyka nie potrzebuje dynamiki? Kolumny grające przy tym zupełnie "normalnie", w dobrym tego słowa znaczeniu, co przy bardzo wysokiej skuteczności i wysokiej impedancji pozwala podłączać je do każdego wzmacniacza."


Highfidelity.pl, Wojciech Pacuła:

"Oprócz małych składów, klasyki i jazzu, oprócz elektroniki zagrałem z S3900 także Megadeth, Metallikę, Depeche Mode, Portishead i stare nagrania z lat 30. Wszystkie one były interesujące i miały odpowiedni „power”. Dźwięk z nimi był dynamiczny, duży, mocny. Najważniejsze wydawały się pierwsze plany, bo i gitary, i perkusja, i wokale pokazywane były trochę przez linią łączącą głośniki i miały duży wolumen, tj. wielkość połączoną z treściwością. To kolumny, które nie udają, że są „poprawne”. Ale też ze swoich odmienności nie robią „zagadnienia”, nie są ciekawe tylko dlatego, że są inne.
To ich zalety powodują, że stanowią kontrofertę w stosunku do klasycznych kolumn. Podwójne woofery grają jeszcze bardziej pełnym dźwiękiem niż 30-cm głośnik w Harbethach M40.1. Nie są tak zwinne i szybkie, ale różnica nie jest duża. Góra jest z kolei lepsza niż u „kolegów” z Wielkiej Brytanii. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że głośnik wysokotonowy w M40.1, choć fantastycznie zespolony z resztą pasma, do siedmiu cudów audio nie należy. Zaskakujące jest to, że w brzmieniu S3900 najważniejszy jest gęsty i spójny środek pasma. Kolumny grają go trochę tak, jakbyśmy słuchali niewielkich kolumn podstawkowych w rodzaju Sonus faber Guarnieri (chodzi mi o barwę). A do tego mamy mocny, niski bas. Da się wskazać zakres, w którym odzywa się ich tubowy charakter, zresztą sam się wskaże wraz ze skrzypcami, jednak nie jest to odchyłka nieprzyjemna. Albo ją przyjmujemy i nie stanowi potem żadnego problemu, albo nie i wtedy szukamy czegoś innego. Na szczęście nie jest tak, że zgrzytamy zębami, krzywimy się i jednak „wchodzimy” w to, pożądając tego, w czym S3900 brylują. To czysty i dobry układ: po aklimatyzacji, akomodacji do tego brzmienia słuchamy nagrań ze skrzypcami w roli głównej z przyjemnością. Świadomi tego, że da się to zrobić lepiej, ale ze spokojem ducha, zdając sobie z kolei sprawę z tego, że to, co dostajemy w innych aspektach jest niepowtarzalne."


 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu