Strona główna » Stereo » Odtwarzacze CD/SACD » Marantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarny
Hity sklepowe
Producenci
Kontakt
 • Audio Styl s.c.
  NIP: 646-23-69-932

 • E-mail:sklep@audiostyl.pl
 • Telefon32 258-95-76
  32 781-00-36
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 11.00 - 18.00 soboty 10.00 - 14.00
Marantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarny
Marantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarnyMarantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarny
Darmowa dostawa

Marantz PM-KI Ruby + SA-KI Ruby czarny

Marantz

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 35 990,00 zł

Cena katalogowa: 35 990,00 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Raty

Chwilowo niedostępny

 • Opis produktu
​​PM-KI Ruby + SA-KI Ruby - limitowany zestaw klasy premium z oferty japońskiej firmy Marantz, złożony ze zintegrowanego wzmacniacza oraz odtwarzacza płyt Super Audio CD i CD. Kolor obu urządzeń w zestawie: czarny (black).


Po 40 latach poświęconych swojej pasji, Ken Ishiwata świętuje rubinową rocznicę z marką Marantz. Ken Ishiwata jest związany z marką Marantz od ponad 40 lat, ale jego wpływ na nią znacznie wykracza poza wiele wspaniałych produktów, które opracował dla firmy w tym czasie. Dziś jest chyba najbardziej rozpoznawalną i wpływową postacią w świecie high endowego audio, cieszy się globalną popularnością wśród prasy hi-fi oraz uznaniem wśród konsumentów za jego zdolność projektowania i dostrajania produktów, które po prostu przybliżają słuchacza do muzyki. Posiada on wyjątkową umiejętność konceptualizacji oszałamiającej reprodukcji dźwięku, projektowania sprzętu niezbędnego do jego osiągnięcia, a następnie demonstrowania go podczas zachwycających odsłuchów na całym świecie, pozostawiając słuchaczy oczarowanych nowymi szczegółami, które produkty Marantza mogą dostarczyć nawet z najbardziej znanej muzyki. Współtworząc ponad 65 letnie dziedzictwo firmy, jest on całkowicie zaangażowany we wszystkie nowo zaprojektowane produkty Marantza oraz współpracuje z wysoce utalentowanymi inżynierami, wprowadzając nowe modele do świata miłośników muzyki. W poszukiwaniu harmonii Odkrywając i badając każdy aspekt wszystkich projektów, od czasu do czasu znajduje on produkt o dodatkowym potencjale, który może następnie wynieść ponad standardy Marantza, wprowadzając coś jeszcze bardziej wyjątkowego. Przy tych rzadkich okazjach wkłada on jeszcze więcej swojego doświadczenia i wiedzy do projektu, tworząc model “co by było gdyby ...?”, zawierający jeszcze więcej brzmienia Ishiwata, poprawiając komponenty o krytycznym brzmieniu poprzez proces starannej selekcji i subtelnego doboru, testowanie, słuchanie i ponownie testowanie. W ten sposób powstały produkty KI Signature, w procesie podobnym do procesu tworzenia doskonałej muzyki: jak mówi Ishiwata, “W każdym muzycznym występie, wszyscy uczestnicy muszą zrozumieć i być w stanie spełnić swoją rolę. Nic więcej. Nic mniej.’ Komponenty Signature Odtwarzacz SACD oraz wzmacniacz zintegrowany KI Ruby wykracza poza standardy poprzednich osiągnięć KI Signature, wcielając w życie całe doświadczenie i wiedzę Kena Ishiwaty, a także zespołu inżynierów Marantz. Odkąd oryginalny odtwarzacz płyt CD63 MkII KI Signature został zaprezentowany ponad 20 lat temu, wiedza o tym, jak sprawić, by dobrze brzmiący produkt był naprawdę magiczny, wzrastała wraz z każdą nową prezentacją szlachetną KI Signature - w modelach KI Ruby, zaprojektowanych przez Kena Ishiwata dla uczczenia 40 lecia współpracy z firmą, ten proces stworzył produkty tak wyjątkowe, jak pożądane. Jeśli chcesz odkryć, w jaki sposób Ken Ishiwata lubi słuchać wspaniałej muzyki, nie szukaj dalej - i przygotuj się na zaskoczenie.

SA-KI
Firma Marantz była prekursorem od początku istnienia CD, wprowadzając swój pierwszy odtwarzacz - oryginalny model CD-63 - w 1982 roku. W tym czasie Ken Ishiwata współpracował z firmą od czterech lat i od początku odgrywał ważną rolę w rozwoju odtwarzaczy Marantz. Ale poszedł on o krok dalej: na samym początku zdał sobie sprawę, że istnieje możliwość dodatkowego dostrojenia oryginalnych wersji odtwarzaczy firmy, tym samym narodził się trend Edycji Limitowanej, Edycji Specjalnej oraz w ostatnim czasie, modeli Ken Ishiwata Signature. Wszystkie te modele zostały tak zaprojektowane, aby wynieść wyjątkową wydajność odtwarzaczy CD Marantz do niespotykanego wcześniej poziomu. Z pośród nich, być może najbardziej znanym jest klasyczny CD63MkII KI-Signature, który Ishiwata opisuje jako “wciąż jeden z najbardziej muzykalnych odtwarzaczy CD, jakie wyprodukowaliśmy.” Teraz jest nowy klasyk, doskonale zaprojektowany oraz idealnie dostrojony, aby uczcić 40 lecie współpracy Ishiwaty z marką Marantz - SA-KI Ruby. Opierając się na procesie rozwoju flagowego modelu SA-10 zaprojektowanego przez ten sam zespół, SA-KI Ruby wyposażony został w nowy mechanizm napędu dysków, zbudowany wyłącznie dla potrzeb audio, “SACDM-3”, zdolny do odtwarzania płyt SACD, CD oraz kompilacji nagranych na CD-ROM lub DVD-ROM. Odtwarzacz posiada również asynchroniczne wejście USB, obsługujące formaty aż do PCM / DXD 384kHz / 32bit i DSD 11.2MHz, oraz obsługujące każdą cyfrową muzykę dzięki unikalnej technologii Marantz Musical Mastering. Dzięki konwersji wszystkich formatów plików do DSD, przy użyciu zaawansowanego filtrowania i przetwarzania, a następnie wykorzystanie bezpośredniej 1 bitowej konwersji do zasilenia wyjść analogowych, SA-KI Ruby zapewnia dźwięk o żywych szczegółach, niesamowitej dynamice oraz niezwykłej prezencji - wszystkie te cechy są kluczowe dla odtwarzaczy CD firmy Marantz na przestrzeni wielu generacji. Zespół inżynierów Marantz stworzył ten odtwarzacz nie tylko po to, aby uczcić 40 lecie współpracy z Kenem Ishiwata, ale także by dostarczyć ten rodzaj dźwięku, który przybliży Cię do Twojej ulubionej muzyki. Powód jest prosty i odzwierciedla wszystko, co robi Marantz - “Because music matters”


Cechy produktu:
 • Zbudowany na bazie opracowanego i opatentowanego przez firmę mechanizmu napędu dysków SACDM-3, zaprojektowanego wyłącznie do obsługi audio, SA-KI Ruby łączy w sobie ponad 35 lat doświadczenia Marantz oraz innowacji w dziedzinie cyfrowego dźwięku. Nowy mechanizm może odtwarzać płyty SACD, CD oraz kompilacje nagrane na nośnikach CD-ROM lub DVD-ROM. Odtwarzacz SA-KI Ruby został również wyposażony w asynchroniczne wejście USB, zdolne do obsługi formatów aż do PCM/DSD 384kHz/32bit oraz DSD 11.2 MHz. Technologia Marantz Musical Mastering przeskalowuje wszystkie przychodzące sygnały cyfrowe do jednobitowego formatu DSD 11.2 MHz, zapewniając dokładność i czystość dźwięku, dzięki czemu wyjście analogowe może być obsługiwane przez prostą sekcję filtra dolnoprzepustowego.
 • Wszystkie wejścia cyfrowe są izolowane w celu blokowania ewentualnych szumów pochodzących z podłączonych źródeł. Odtwarzacz został także wyposażony w nową, analogową sekcję wyjściową z technologią Marantz HDAM-SA2 oraz wyjście o niskiej impedancji. Rezultatem jest dźwięk o żywych szczegółach, niewymagającej wysiłku dynamice charakterystycznej dla odtwarzaczy CD marki Marantz od wielu generacji.
 • zaprojektowany i wszechstronnie dostrojony przez zespół kierowany przez Kena Ishiwata, czerpiąc z ponad 35 lat doświadczenia Marantz w konstruowaniu odtwarzaczy CD
 • opracowany wewnętrznie mechanizm SACD/CD "SACDM-3", zaprojektowany wyłącznie dla audio
 • odtwarzanie płyt SACD/CD i odtwarzanie kompilacji na CD-ROM i DVD-ROM
 • asynchroniczne wejście USB dla dźwięku hi-res do PCM / DXD 384 kHz / 32 bity i DSD 11,2 MHz
 • izolacja USB i wejść cyfrowych w celu blokowania szumów ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych
 • innowacyjny Marantz Musical Mastering upsampling w technologii MMM-Stream do DSD i filtrowanie
 • indywidualnie zaprojektowana 1-bitowa bezpośrednia konwersja MMM-Conversion z DSD na analogową
 • nowy analogowy stopień wyjściowy z technologią Marantz HDAM-SA3 i HDAM-SA2 oraz wyjściem o niskiej impedancji
 • zasilacz skonstruowany w oparciu o transformator toroidalny
 • dedykowany wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji całkowicie dyskretnej z obsługą HDAM-SA2
 • grawerowany laserowo autograf "Ken Ishiwata" i motyw Ruby, oznaczający 40 lat współpracy Kena Ishiwata z Marantz

PM-KI
 • Marantz tworzy znakomite wzmacniacze już od prawie siedmiu dekad, a całą tę wiedzę widać i słychać w nowym, ekskluzywnym modelu PM-KI Ruby. Podobnie jak SA-KI Ruby został on zaprojektowany od podstaw oraz dostrojony przez zespół inżynierów pod przewodnictwem Kena Ishiwata. Wzmacniacz wyposażony został w zbudowaną w pełni z dyskretnych, starannie dobranych komponentów dwustopniową sekcję łączącą przedwzmacniacz o wysokiej rozdzielczości z technologią Marantz HDAM, jak również z własnym dedykowanym transformatorem toroidalnym, oraz sekcję wzmacniacza zmiennej mocy zdolną do dostarczenia 100 W na kanał przy 8 omach lub 200 W na kanał przy 4 omach.
 • Oprócz szerokiej gamy wejść liniowych, we wzmacniaczu zastosowano innowacyjną technologię Marantz Musical Premium Phono EQ pochodzącą z flagowego modelu PM-10 zapewniającą swobodę odtwarzania płyt winylowych. Sekcja ta została zaprojektowana z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu nowoczesnych wkładek gramofonowych MC oraz MM, a połączenie obwodu current feedback z nowo opracowanym obwodem szerokozakresowym wraz z zastosowaniem modułów HDAM-SA3 oraz nową, liniową regulacją głośności i elektrycznym systemem kontroli głośności zapewniają moc, klarowność oraz optymalną dynamikę.
 • zaprojektowany i wszechstronnie dostrojony przez zespół kierowany przez Kena Ishiwata, czerpiący z ponad 65 lat wiedzy o projektowaniu wzmacniaczy Marantza
 • przedwzmacniacz wysokiej rozdzielczości wykorzystujący własnej technologii HDAM
 • konstrukcja wzmacniacza mocy pochodzaca z flagowego wzmacniacza PM-10
 • wysoka moc: 100 W + 100 W (8 omów), 200 W + 200 W (4 omy)
 • w pełni dyskretna, dwustopniowa konstrukcja zapewniająca czystość sygnału, z oddzielnymi zasilaczami dla sekcji przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy w celu zmniejszenia zakłóceń
 • transformator toroidalny dedykowany do przedwzmacniacza dla uzyskania klarowności i precyzji dźwięku
 • dedykowany wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji całkowicie dyskretnej, z obsługą HDAM-SA2
 • liniowa regulacja głośności z nowym elektrycznym systemem głośności
 • grawerowany laserowo autograf "Ken Ishiwata" i motyw Ruby, honorujący 40 lat współpracy Kena Ishiwata z Marantz


 
Pozostałe produkty z kategorii
T+A MP 1000 E

T+A MP 1000 E

24 900,00 zł
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu