​​​​
Strona główna » = Z drugiej ręki = » Archiwum » McIntosh MA8000, 12-2015, stan bdb
sala główna Audio Styl
duża sala odsłuchowa
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
pomieszczenie kinowe
Duża sala odsłuchowa
McIntosh MA8000, 12-2015, stan bdbMcIntosh MA8000, 12-2015, stan bdb
McIntosh MA8000, 12-2015, stan bdb
McIntosh MA8000, 12-2015, stan bdb

McIntosh MA8000, 12-2015, stan bdb

McIntosh

Dostępność: SPRZEDANE

Stan produktu: Używany

Cena: 30 000,00 zł

Raty

Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu
  • Z drugiej ręki

McIntosh MA8000 - najlepszy zintegrowany wzmacniacz tranzystorowy McInstosh'a z firmowymi autoformerami i dysponujący mocą wyjściową 2x300W 8/4/2 ohm. Produkt używany, zakupiony przez klienta w naszym salonie w grudniu 2015r. Stan techniczny i wizualny bardzo dobry, praktycznie jak nowy. Oryginalne opakowanie, dokumentacja, akcesoria. 

 

 

MA8000 – topowy wzmacniacz zintegrowany firmy McIntosh o referencyjnej jakości brzmienia. Tego można spodziewać się po stereofonicznym wzmacniaczu zintegrowanym MA8000, który łączy w jednej obudowie możliwości potężnego wzmacniacza o mocy 300 W na kanał z funkcjonalnością typową dla najwyższej klasy przedwzmacniacza. MA8000 posiada 15 wejść sygnału, w tym: 6 niezbalansowanych (RCA), 2 zbalansowane (XLR), 2 dla sygnału gramofonowego (dla wkładek MM oraz MC), 5 cyfrowych – zapewniając tym samym możliwość podłączenia wszystkich obecnie posiadanych źródeł dźwięku, a także tych które zostaną zakupione w przyszłości. Pięć dedykowanych wejść cyfrowych może przesyłać sygnał o maksymalnej częstotliwości próbkowania 32 Bit/192 kHz. Dyskretna, ośmiozakresowa regulacja barwy dźwięku jest możliwa do przypisania konkretnemu wejściu i pozwala na precyzyjne, ręczne, dostrojenie słuchanej muzyki w taki sposób, aby brzmiała lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Wejścia gramofonowe MM i MC mogą być idealnie dostrojone do konkretnej wkładki i gramofonu, pozwalając posiadanej płytotece zabłysnąć tak mocno, jak to wcześniej nie miało miejsca. Wyjątkowe doświadczenie firmy McIntosh w zakresie projektowania i wytwarzania transformatorów stało się już legendą w przemyśle audio.
Znajdujące się w MA8000 autoformery są transformatorami, które umożliwiają bezpieczne wysterowanie mocą 300 W na kanał kolumn głośnikowych o impedancji 8, 4 i 2 Ω. Chronią jednocześnie zestawy głośnikowe przed uszkodzeniem w przypadku wystąpienia awarii tranzystorów oraz gwarantują przepływ mocy o niskim poziomie zniekształceń. Układ Power Guard zabezpiecza kolumny przed przesterowaniem, które może je uszkodzić. Działa on z szybkością światła monitorując ścieżkę sygnału i utrzymując zniekształcenia poniżej poziomu 2%, a także zapewnia bezpieczny sygnał na wyjściach wzmacniacza. Funkcja Home Theater Pass Through oznacza tryb pracy wzmacniacza, w którym regulacja głośności przestaje działać, a wzmacniacz staje się wówczas końcówką mocy. Dzięki temu istnieje możliwość idealnego zintegrowania MA8000 z posiadanym systemem kina domowego. Nowy, wbudowany wzmacniacz słuchawkowy High Drive oferuje zwiększone możliwości wzmocnienia sygnału oraz wyższą moc wyjściową. Został on zoptymalizowany do pracy z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku słuchawkami, czego efektem stało się uzyskanie najwyższej jakości wrażeń odsłuchowych. Obudowę wzmacniacza wykonano w części z pięknie wypolerowanej stali nierdzewnej, która idealnie współgra z klasycznym szklanym panelem przednim McIntosha, stanowiąc ozdobę każdego pomieszczenia.

Cechy produktu:
Moc wyjściowa: 300 W na kanał przy 8/4/2 Ω
Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC): częstotliwość próbkowania do 32 Bit/192 kHz.
Pięć wejść cyfrowych: asynchroniczne USB 2.0, 2 koaksjalne i 2 optyczne.
Wzmacniacz gramofonowy z oddzielnymi wejściami sygnału gramofonowego MC i MM
Czułość dla wkładek MM: 30mV
Czułość dla wkładek MC: 0.3mV
Ośmiopasmowy korektor częstotliwości
Poziom zniekształceń harmonicznych: 0.005%
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 24 x 44,5 x 56 cm.
Waga: 45.4 kg
Nasze zasady dla produktów "Z drugiej ręki"

Produkty prezentowane w kategorii "Z drugiej ręki" są to produkty, które zostawili u nas klienci w rozliczeniu za kupowany inny sprzęt. W zdecydowanej większości są w bardzo dobrym lub idealnym stanie, gdyż w rozliczeniu przyjmujemy tylko takie produkty i prawie wyłącznie od klientów, którzy mają już u nas historię rzetelnych, dbających o swój sprzęt.

Jeżeli przy danym produkcie nie wyświetla się już ikona koszyka, to znaczy że został już sprzedany. Po sprzedaży produktu z kategorii "z drugiej ręki" pozostawiamy je jeszcze widoczne przez jakiś czas, aby klienci mogli zorientować się jakiego rodzaju produkty i w jakich przybliżonych cenach można się u nas co jakiś czas spodziewać.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu