​​​​
Strona główna » = Z drugiej ręki = » Archiwum » Dynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdb
sala główna Audio Styl
duża sala odsłuchowa
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
pomieszczenie kinowe
Duża sala odsłuchowa
Dynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdbDynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdbDynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdbDynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdb
Dynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdb
Dynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdb
Dynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdb
Dynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdb

Dynaudio Confidence C2, używane, klon, stan bdb

Dostępność: SPRZEDANE

Stan produktu: Używany

Cena: 19 500,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  • Opis produktu
  • Z drugiej ręki
Dynaudio Confidence C2 - 2-drożne, wolnostojące zespoły głośnikowe, naturalna fornir typu klon. Produkt używany, około 9-letni, pochodzi z rozliczenia z naszym klientem. Stan techniczny i wizualny bardzo dobry. Widoczne tylko drobne ślady użytkowania. Oryginalne, drewniane opakowania.
 
Confidence C2 to kolumny o niezwykłej, jak na konstrukcję dwudrożną, aranżacji, jaką można znaleźć na rynku. Wyjątkowo wysoki poziom jakości dźwięku został osiągnięty nie tylko przez dopracowanie wszystkich detali. Zgodnie ze zwyczajową dla Dynaudio tradycją, za ekstremalnie ważne uznawane są zarówno jakość wykonania, jak i dbałość o najmniejsze nawet detale dźwięku.

Dane techniczne:
Typ obudowy: 2-drożne, wolnostojące zespoły głośnikowe
Bas-refleks umieszczony na tylnej ściance
Impedancja znamionowa: 4 ohm
Efektywność (2,83V/1m): 87 dB
Moc znamionowa: 300W
Pasmo przenoszenia +/-3dB: 28 Hz - 25 kHz
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2200 Hz
Wymiary zewnętrzne WxSxG (z podstawą dolną): 155 x 24 (42) x 44,5 cm
Waga: 40 kg

 

 
Nasze zasady dla produktów "Z drugiej ręki"

Produkty prezentowane w kategorii "Z drugiej ręki" są to produkty, które zostawili u nas klienci w rozliczeniu za kupowany inny sprzęt. W zdecydowanej większości są w bardzo dobrym lub idealnym stanie, gdyż w rozliczeniu przyjmujemy tylko takie produkty i prawie wyłącznie od klientów, którzy mają już u nas historię rzetelnych, dbających o swój sprzęt.

Jeżeli przy danym produkcie nie wyświetla się już ikona koszyka, to znaczy że został już sprzedany. Po sprzedaży produktu z kategorii "z drugiej ręki" pozostawiamy je jeszcze widoczne przez jakiś czas, aby klienci mogli zorientować się jakiego rodzaju produkty i w jakich przybliżonych cenach można się u nas co jakiś czas spodziewać.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu