​​​​
Strona główna » = Z drugiej ręki = » Archiwum » Hegel H300 3-miesięczny, stan jak nowy
sala główna Audio Styl
duża sala odsłuchowa
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
sala główna Audio Styl
pomieszczenie kinowe
Duża sala odsłuchowa
Hegel H300 3-miesięczny, stan jak nowyHegel H300 3-miesięczny, stan jak nowyHegel H300 3-miesięczny, stan jak nowy
Hegel H300 3-miesięczny, stan jak nowy
Hegel H300 3-miesięczny, stan jak nowy
Hegel H300 3-miesięczny, stan jak nowy

Hegel H300 3-miesięczny, stan jak nowy

Dostępność: SPRZEDANE

Stan produktu: Używany

Cena: 11 500,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

 • Opis produktu
 • Z drugiej ręki

Hegel H300 - wzmacniacz zintegrowany z zaawansowanym przetwornikiem cyfrowo – analogowym. Produkt używany, zakupiony przez naszego klienta w salonie Koris 4 kwietnia 2016r. Objęty dwuletnią gwarancją polskiego dystrybutora. Stan jak nowy, nie ma widocznych śladów użytkowania. Oryginalne opakowanie, dokumentacja, pilot. 

 

Z jednej strony H300 jest imponującym wzmacniaczem. Posiadając 250 Watów na kanał jest bez trudu wysterować nawet najbardziej wymagające zespoły głośnikowe dostępne na rynku. Opatentowana przez Hegla technologia SoundEngine zapewnia pozbawione zniekształceń i w pełni naturalne brzmienie z dynamiczną i potężną podstawą basową. H300 jest dużym krokiem naprzód w znacznym stopniu opartym na rozwiązaniach znanych z urządzeń serii Reference niźli swoich mniejszych braci.

Z drugiej strony posiada pięć wejść cyfrowych, co możemy uznać za przejaw ww. alchemii. Cyfrowe wejścia Hegla zaprojektowane zostały zgodnie z unikalna technologią umożliwiającą osiągnięcie z posiadanego komputera, streamera, czy innego źródła cyfrowego, brzmienia o niespotykanej dotąd jakości. Wystarczy wpiąć w H300 dowolny, dostępny na rynku odtwarzacz cyfrowy by cieszyć się fantastycznie muzykalnym i dynamicznym dźwiękiem. Cały sekret polega na tym , jak H300 przetwarza dostarczany sygnał w swoim DACu, w którym zastosowano rozwiązania umożliwiający jego upgrade do obsługi przyszłych formatów.

Naszym celem było osiągnięcie tego, by H300 z parą wysokiej klasy kolumn mógł być jedynym „audiofilskim” elementem w torze audio.

Z technicznego/inżynierskiego punktu widzenia w H300 wykorzystano ręcznie parowane tranzystory FET, do tej pory spotykane jedynie w topowych końcówkach mocy Hegla. Taka pieczołowitość w doborze komponentów dramatycznie obniża, jeśli nawet nie redukuje w całości nieparzyste zniekształcenia harmoniczne, przez co dźwięk zyskuje na rozdzielczości i gładkości. Zazwyczaj aby dobrać idealną parę potrzeba około 100 tranzystorów. Największe zmiany poczyniono w sekcji przedwzmacniacza. W wysokiej klasy topologii dual-mono znalazło się wiele zapożyczeń konstrukcyjnych z topowych przedwzmacniaczy Hegla, dzięki czemu osiągnięto niezwykle niski poziom szumu i zniekształceń. H300 oparto na, jak nazywamy w Heglu, drugiej platformie wzmacniaczy, która charakteryzuje się bardzo dobrą separacją pomiędzy kanałami, oraz bardzo niskim szumem własnym. Wszystkie pozostałe sekcje H300 zostały od podstaw zaprojektowane z myślą o tej konstrukcji i nie sa wykorzystywane w żadnym innym modelu Hegla.

H300 posiada szeroką gamę wejść zarówno analogowych , jak i cyfrowych. Bezpośrednie wejście na Home Theater umożliwia integrację z posiadanym zestawem kina domowego. W przypadku wykorzystywania zaawansowanych systemów sterowania istnieje możliwość sterowania H300 poprzez wejście zlokalizowane IR na tylnym panelu.

 

Dane techniczne:

 • Moc wyjściowa: 250 W +250 W przy 8 Ohm, 430W +430W przy 4 Ohm (minimalna obsługiwana impedancja 2 Ohm)
 • Wejścia analogowe: 1 para zbalansowanych (XLR),
  3 pary niezbalansowanych (RCA)
 • Bezpośrednie (analogowe) wejście dla Kina Domowego: 1 para niezbalansowana (RCA)
 • Wejścia cyfrowe: 2 koakscjalne S/PDIF, 2 optyczne S/PDI/F, 1 USB
 • Wyjścia liniowe: niezbalansowane wyjście z przedwzmacniacza (RCA)
 • Wyjścia cyfrowe: 1 koaksjalne S/PDIF
 • Wejście zdalnego sterowania: wejście IR (3,5 mm jack), max. 12V
 • Terminale głośnikowe: pojedyncze złocone terminale
 • Impedancja wejściowa: wejście zbalansowane 10 kOhm, wejście niezbalansowane 10kOhm
 • Impedancja wyjściowa (z sekcji przedwzmacniacza): 1 kOhm
 • Pasmo przenoszenia: 5 Hz – 180 kHz (+/- 3 dB)
 • Stosunek sygnał szum: więcej niż 100 dB
 • Przesłuch: mniej niż -100 dB
 • Zniekształcenia: mniej niż 0,005% przy 100 W, 8 ohm i 1kHz
 • Intermodulacja: mniej niż 0,01% (19 kHz + 20 kHz)
 • Zasilanie: 1000 VA dual mono, 90 000 uF pojemności
 • Stopień wyjściowy: 20 sztuk szybkich tranzystorów bipolarnych 15A 150W
 • Pobór mocy: 60 W w spoczynku, urządzenie włączone.
 • Wymiary WxSxG: 12 x 43 x 38 cm
 • Waga: 25 kg
Nasze zasady dla produktów "Z drugiej ręki"

Produkty prezentowane w kategorii "Z drugiej ręki" są to produkty, które zostawili u nas klienci w rozliczeniu za kupowany inny sprzęt. W zdecydowanej większości są w bardzo dobrym lub idealnym stanie, gdyż w rozliczeniu przyjmujemy tylko takie produkty i prawie wyłącznie od klientów, którzy mają już u nas historię rzetelnych, dbających o swój sprzęt.

Jeżeli przy danym produkcie nie wyświetla się już ikona koszyka, to znaczy że został już sprzedany. Po sprzedaży produktu z kategorii "z drugiej ręki" pozostawiamy je jeszcze widoczne przez jakiś czas, aby klienci mogli zorientować się jakiego rodzaju produkty i w jakich przybliżonych cenach można się u nas co jakiś czas spodziewać.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu