Strona główna » Okablowanie i zasilanie » Cardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdb
Producenci
Kontakt
Cardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdbCardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdbCardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdbCardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdb
 • Cardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdb
 • Cardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdb
 • Cardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdb
 • Cardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdb
 • Darmowa dostawa

  Cardas Twinlink Speaker 2x2,5m banany, stan bdb

  Dostępność: SPRZEDANE

  Koszt wysyłki: od 0,00 zł

  Stan produktu: Używany

  Cena: 900,00 zł

  Cena katalogowa: 2 190,00 zł

  Oszczędzasz: 1 290,00 zł

  Raty

  Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu
  • Z drugiej ręki
  Cardas Twinlink Speaker - kabel głośnikowy w fabrycznej konfekcji na wtykach bananowych, długość 2x2,5m. Oferta dotyczy produktu używanego, pochodzącego z rozliczenia od stałego klienta. Stan techniczny i wizualny bardzo dobry, widoczne tylko drobne ślady na zewnętrznych koszulkach. Oryginalne opakowanie, certyfikat. 

  Bardzo popularny i ceniony przewód głośnikowy firmy Cardas Audio. Znakomity stosunek cena/jakość. Brzmienie dynamiczne, rozdzielcze i przestrzenne, jednocześnie pełne. Oryginalna konfekcja producenta na wtykach bananowych.
  Nasze zasady dla produktów "Z drugiej ręki"

  Produkty prezentowane w kategorii "Z drugiej ręki" są to produkty, które zostawili u nas klienci w rozliczeniu za kupowany inny sprzęt. W zdecydowanej większości są w bardzo dobrym lub idealnym stanie, gdyż w rozliczeniu przyjmujemy tylko takie produkty i prawie wyłącznie od klientów, którzy mają już u nas historię rzetelnych, dbających o swój sprzęt.

  Jeżeli przy danym produkcie nie wyświetla się już ikona koszyka, to znaczy że został już sprzedany. Po sprzedaży produktu z kategorii "z drugiej ręki" pozostawiamy je jeszcze widoczne przez jakiś czas, aby klienci mogli zorientować się jakiego rodzaju produkty i w jakich przybliżonych cenach można się u nas co jakiś czas spodziewać.
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu